Kanapka Drwal w McDonald – ile kosztuje

Restauracja McDonald’s jest znana chyba wszystkim. Menu jest rozbudowane, poszczególnie pozycje można dostosować do swoich potrzeb usuwając lub dodając konkretne składniki. McDonald’s ma ofertę zarówno dla osób jedzących mięso, jak i wegetarian. To sposób na szybką i smaczną przekąskę, sycące śniadanie lub słodki deser. Uwielbiają go dzieci, młodzież i wiele dorosłych osób. Co sprawia, że McDonald’s jest tak popularny?

Mc Donald’s i jego historia

Początek znanej restauracji przypada na rok 1948, gdy bracia Richard i Maurice McDonald otwierają swoją pierwszą przydrożną knajpkę w Kalifornii. W menu znajdują się obecnie koktajle, frytki oraz hamburgery, które stają się popularne i lubiane w okolicy. W roku 1954 braci odwiedza handlarz Ray Kroc, u którego właściciele restauracji zaopatrują się w miksery w znacznej ilości. Handlarz zostaje agentem zajmującym się sprzedażą licencji na prowadzenie restauracji zgodnie z systemem braci McDonald. W roku 1961 powstaje placówka szkoleniowa, która dzięki intensywnym działaniom staje się bardzo rozbudowana. Uniwersytet Hamburgera posiada wielu kursantów i imponujące zaplecze techniczne oraz program. W roku 1972 firma wprowadza w swoje menu ofertę śniadaniową. Możliwość zakupienia ulubionego zestawu bez konieczności wychodzenia z samochodu, klienci otrzymali wraz z otwarciem restauracji typu McDrive w 1975 roku w Arizonie. Oferta specjalna dla dzieci, czyli słynny Happy Meal został wprowadzony cztery lata później. Kolejny hit, czyli McNuggets pojawiły się w menu w roku 1983.

Pierwsza restauracja McDonald pojawiła się w Polsce w roku 1992, została otwarta w stolicy, przy zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Rok 2008 to czas wprowadzenia McCafe w Polsce, dzięki czemu Polacy mogą spróbować pysznych deserów oraz aromatycznej kawy. Prawdziwy hit, czyli Burger Drwala możemy zajadać od roku 2011. Od roku 2016 klienci mogą modyfikować składu ulubionych zestawów. Rok później McDonald’s podejmuje współpracę z UberEats, dzięki czemu można zamówić ulubione dania z dostawą do domu.

Kanapki i hamburgery dla każdego

Dużą rolę w sukcesie McDonald’s odgrywa możliwość wyboru. W ofercie słynnej restauracji dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. Fani tradycyjnych smaków zachwycą się prostym, ale smacznym hamburgerem. Osoby, które mają chęć na szybką przekąskę w ciekawej formie, chętnie wybierają Chikkery z pysznym sosem. Wegetarianie sięgają po Veggie Burgera, który skrywa w środku warzywny kotlet. Duży głód zaś zaspokoi podwójny WieśMac albo podwójny McRoyal. To tylko niektóre z przykładów kanapek i hambugerów, jakich można spróbować w słynnej restauracji. Różnorodność produktów, pyszne sosy i smak sprawiają, że ludzie chętnie odwiedzają McDonald’s. Chociaż niektórzy wolą jeść nieco zdrowiej, przecież każdy czasami ma chęć na odstępstwa od codziennej diety i spożycie pysznego, gotowego posiłku. Warto pamiętać o tym, że jedzenie w restauracji McDonald’s od czasu do czasu, na pewno nie spowoduje pogorszenia się stanu zdrowia. Kolejną zaletą tej restauracji jest to, iż posiłki przygotowywane są szybko.

Ile w roku 2021 kosztuje kanapka Drwala w McDonald

Pytanie postawione powyżej interesuje nas coraz bardziej. Zbliża się okres jesienno-zimowy, a więc do menu wraca pyszna i pożywna kanapka Drwala, która rozgrzewa nawet w najmroźniejsze dni. Niestety firma nie podała jeszcze oficjalnej daty, od której będzie można cieszyć się smakiem Drwala. Biorąc pod uwagę poprzednie lata, można określić, iż nastanie to najprawdopodobniej pod koniec listopada. Jeśli chodzi o ceny, zdecydowanie są one atrakcyjne. W poprzednich latach burger z wołowiną był dostępny za 16,90, opcja na ostro za 17,40, burger z kurczakiem kosztował 15,19, podwójny 19,90, a burger z żurawiną 17,40. Można przypuszczać, iż w roku 2021 ceny będą podobne.

1 comment

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij