tatuaż gorzów wlkp

Tatuaż zamiast obrączki – czy to dobry pomysł?

Miłość można pokazać na wiele sposobów. Jednak najlepiej sprawdzają się nie słowa, lecz czyny. Zakochani często pragną sformalizować swój związek, ale obecnie nie każda para decyduje się na kupno obrączek. Z drugiej strony są i pary, które choć żyją w nieformalnych związkach, to noszą obrączki. A może by tak zamiast obrączki wybrać tatuaż? Czas zastanowić się, czy jest to dobre rozwiązanie.

Obrączka jako symbol miłości, a może tatuaż jako symbol miłości

Czym jest obrączka? Cóż można powiedzieć, że jest to symbol miłości i oddania, ale też wyraz wierności i faktu, że dana osoba jest zajęta. W sumie można pokusić się o stwierdzenie, że obrączka ma działać odstraszająco na potencjalnych rywali. Ale obrączka to także biżuteria, która często jest niewygodna. W wielu pracach choćby w kopani jest zakaz noszenia obrączek, gdyż jest to zwyczajnie niebezpieczne. Można więc stwierdzić, że dla każdego obrączka może mieć inne znaczenie. Jednak trzeba przyznać, że najczęściej traktuje się ją jak symbol miłości, przy czym nie trzeba wcale być małżeństwem, by ją nosić. Coraz więcej osób szuka alternatywy dla niej i tutaj ciekawą opcją wydaje się tatuaż, który ma właśnie zastępować obrączkę. Dla jednych jest to świetny pomysł, a dla innych swego rodzaju abstrakcja. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, ale warto zastanowić się, czy posiadanie tatuażu, który ma symbolizować Wasze uczucie w Waszym przypadku jest dobrym pomysłem. Na pewno takie rozwiązanie jest wygodne i w pełni bezpieczne. W końcu pracując w ciężkich warunkach nie można nosić obrączki, bo ryzyko wypadku jest wtedy większe. Jest wiele przypadków osób, które obsługując taśmę w kopalni straciło palec bądź doznało obrażeń i to nawet pomimo noszenia rękawiczek ochronnych. Wystarczyła tylko chwila nieuwagi i już element taśmy zahaczył o palec z obrączką i nieszczęście gotowe. Z takiego też powodu posiadanie tatuażu jest świetnym wyborem. Do tego musimy jeszcze wspomnieć o wygodzie, bo wiadomo, że nie każdy lubi nosić biżuterię, a przy tym są osoby, które nawet złoto uczula.

Tatuaże jako obrączki – poznajcie zalety takiego rozwiązania

Wspominaliśmy już, że tatuaże są bezpieczne i rzeczywiście owy symbol miłości macie zawsze przy sobie, a raczej na sobie, bo wytatuowany na palcu (choć wybór miejsca może być dowolny). Kolejną zaletą jest też koszt, bo chyba nikogo nie trzeba oszukiwać, że ceny złota są bardzo wysokie i niestety koszt eleganckiej obrączki to minimum tysiąc złotych i mówimy o naprawdę prostym modelu. Jak wiadomo życie potrafi zaskakiwać i to nie zawsze tak jak człowiek sobie tego życzy i czasem zaskakuje zgubieniem obrączki, co wiele osób przeżywa. Cóż i nie chodzi tutaj tylko o utratę przedmiotu, który był kosztowny, ale też swego rodzaju symbolu miłości. Na szczęście mając tatuaże na palcach już tego problemu nie macie.

Wybór ma znaczenie

Wybór ma znaczenie. I jeżeli rzeczywiście uważacie, że tatuaż będzie dobrą alternatywą dla obrączki, to musicie dokonać kilku wyborów. Na początku warto dowiedzieć się, gdzie wykonać tatuaż w Gorzowie Wlkp, gdzie w Poznaniu, a gdzie w Warszawie? Odpowiedź jest prosta. Otóż musicie przede wszystkim musicie znaleźć dobre studio tatuażu. W tym przypadku warto nie kierować się ceną, lecz umiejętnościami tatuażysty, bo wiadomo, że za jakość trzeba zapłacić. Lepiej zapłacić więcej niż potem żałować. Do tego należy wybrać miejsce, gdzie chcecie mieć tatuaż. Wbrew pozorom nie musi to być palec serdeczny. Może to być dłoń, bark czy też szyja. Zasadniczo wybór macie ogromny. Zaletą tatuażu zamiast obrączki jest to, że sami decydujecie o miejscu, ale też tatuaż nie musi przedstawiać obrączki, bo może to być małe serduszku, ale też imiona czy nawet grafika, która kojarzy się Wam z miejscem poznania czy oświadczyn.

O wadach słów kilka

Oczywiście musimy wspomnieć też o wadach, bo i takie są. Otóż największą wadą jest to, że tatuaż jest zdecydowanie trwalszy. Obrączkę możecie ściągnąć, a tatuaż musicie zakryć, bądź usunąć, a to wcale nie jest takie tanie. Ale z drugiej strony biorąc ślub nikt nie zakłada rozwodu. Swoją drogą, gdy nawet związek się nie uda, to tatuaż może być pamiątką danego etapu życia i wcale nie trzeba go usuwać, tym bardziej, gdy jest piękny. Jeśli zrobicie tatuaż Gorzów Wlkp w studiu Sky Tattoo, to z pewnością nie będziecie się go wstydzić nigdy.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij