spienione pcv

Jak przygotować boksy i kubiki reklamowe?

Każdy przedsiębiorca wie jak ważna jest reklama. Jednak poza reklamą internetową, warto stosować też boksy i kubiki reklamowe, które pozwalają na promowanie produktu i są dobrym sposobem na zwiększenie świadomości marki. Jak je wykonać i co należy o nich wiedzieć? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć.

Kubiki i boksy reklamowe – co warto wiedzieć?

Kubiki i boksy powinny znaleźć się w każdym sklepie, w którym chce się zareklamować nowy produkt. Możecie do nich włożyć ulotki czy nawet próbki. Oczywiście kubiki i boksy powinny znaleźć się także w witrynach sklepowych czy podczas eventów, a nawet targów. Do tego można je wyposażyć we właściwe kieszenie, które pomieszczą dużą ilość ulotek. Mogą mieć także dyspensery, ale i mogą być wyposażone w prezentery. Efekt jest jeden. Przyciągają uwagę i zachęcają, by zapoznać się z danym produktem. W ten prosty sposób można dotrzeć do dużej ilości nowych klientów i rzeczywiście zainteresować ich ofertą. Takie proste rozwiązania są naprawdę przydatne, gdy wprowadzacie nowy produkt, ale i chcecie zwiększyć świadomość swojej marki. Oczywiście tutaj pojawia się pytanie: jakie kubiki i boksy wybrać?

 

Czy warto postawić na kubiki i boksy tekturowe?

Na pewno najtańsze są kubiki i boksy wykonane z tektury falistej. Na tym materiale można wykonać dowolną grafikę, a nawet logotyp. Oczywiście urozmaicają one witrynę czy wnętrze sklepu. Jednak musicie zdawać sobie sprawę, że kubiki i boksy wykonane z tektury powinno się umieszczać tylko w zamkniętych i zadaszonych pomieszczeniach. Choć doskonale się prezentują, niestety nie są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a tym bardziej wilgoć czy deszcz. Jednak jeżeli chcecie prowadzić reklamę swojego produktu w sklepie, to takie rozwiązanie będzie dla Was dobre.

 

Boksy i kubiki ze spienionego pcv

Oczywiście można zdecydować się na zdecydowanie trwalsze rozwiązanie. W tym przypadku mamy na myśli wykonanie boksów i kubików ze spienionego PCV. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym nie ulegają korodowaniu. Są odporne na wilgoć czy zmienne warunki atmosferyczne. Takie modele owszem są droższe niż tekturowe, jednak zyskujecie zdecydowanie większą trwałość i takie kubiki i boksy mogą posłużyć Wam przez naprawdę długi czas. Na tym jednak zalety się nie kończą, bo PCV można obrabiać i docinać na dowolny kształt. Dlatego też możecie wykonać kubiki czy boksy, które będą cechować się oryginalnością. Kubiki i boksy możecie umieścić w pomieszczeniach, ale i na dworze, a przy tym nawet w mroźny dzień nie ulegną uszkodzeniu.

 

Czy warto zrobić kubiki i boksy reklamowe ze sklejki?

Kolejną możliwością jest wykonanie boksów i kubików reklamowych ze sklejki. Ten materiał drewnopodobny wykorzystywany jest nie tylko w meblarstwie, ale właśnie również przy wykonywaniu boksów i kubików. Na pewno można go dowolnie docinać i frezować. Zatem możecie uzyskać wybrany przez siebie kształt. Dodatkowo na takie boksy i kubiki można nanieść wybraną grafikę metodą druku UV. Oczywiście choć to rozwiązanie jest dobre, to jednak modele z tego materiału nie są tak odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zmienne warunki pogodowe, jak te wykonane ze spienionego PCV.

 

Jak powinien wyglądać dobry kubik i boks reklamowy?

Dobry kubik czy boks reklamowy powinien przyciągać uwagę, to fakt niezaprzeczalny. Tutaj nie do końca trzeba zachować umiar. Kolory mogą być intensywne, gdyż wtedy rzeczywiście taki kubik lub boks będzie zwracał na siebie uwagę. Oczywiście nie można zapominać, że nadal cała linia projektowa musi być dokładnie przemyślana. Na pewno powinna na kubiku czy boksie znaleźć się informacja, z jaką marką czy produktem mamy do czynienia. Do tego też liczy się grafika, która także powinna przyciągać uwagę. Całość powinna być harmonijna, ale nadal bardzo oryginalna. W boksach warto umieścić upominki dla klientów, gdyż właśnie taka forma reklamy najbardziej się sprawdza. Kropką nad „i” jest jakość wykonania, dlatego lepiej zainwestować w boksy i kubiki, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, szczególnie gdy często jesteście na targach branżowych, by reklamować swoje produkty.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij